Som veľmi neorganizovaný človek, neviem si vytvoriť kategórie a do nich pekne popratať veci. Dlho som si hovorila, že by som chcela trošku zarámcovať svoju prácu, jednak sama pre seba a druhak sa ma veľa ľudí pýta ako vlastne pracujem, takže to rada trošku objasním aj vám. Poviem vám pravdu sedela som nad tým pekných pár hodín a zhrnúť to do väčších celkov, bol pre mňa naozaj problém!

Zobraziť celý článok

Aj takto môžu vyzerať pred/po svadobné fotky. Moja najlepšia kamarátka mala pred mesiacom svadbu, kde som nebola ako fotograf, ale ako hosť (dokonca svedok!). Fotografovanie svadobného dňa zastrešil môj výborný “kolega” Jakub Kovalík, ale aby mi nebolo ľúto, nevesta pre mňa vymyslela ešte jedno posvadobné fotenie. Spravili sme si výlet do Múzea slovenskej dediny v Martine, kde sme vykoumali takéto príjemné, tematické fotenie. Po ceste domov sme sa zastavili ešte v Manínskej tiesňave, kde sme rýchlo strihli pár fotiek a utekali sa najesť na pumpu. Pre mňa to bol krásny pohodový výlet a som rada, že som tak blízkej osobe mohla spraviť pár záberov. Silvika a Peťo, buďte šťastní celý život.

Zobraziť celý článok

Moja historicky prvá svadba za hranicami Západného Slovenska bola krásna a čarovná. Celú výzdobu mali svadobčania vo svojich rukách a musím povedať, že som z nej bola unesená. Andrejka s Maťkom boli tiež prvý pár, ktorý bol ochotný ísť sa fotiť aj mimo svadobného dňa. Vďaka tomu sme prešli zaujímavé miesta v okolí Bratislavy, zobrali aj psíkov a chytili lúče zapadajúceho slnka. 

Zobraziť celý článok

Druhá časť našej cesty sa presunula do menej obývaných oblastí Islandu, čo sa nám pozdávalo ešte viac. Sopky sa striedali so zelenými horami, cestu čím ďalej tým viac okupovali ovce s malými jahniatkami.

Zobraziť celý článok

Sny sa majú plniť. Preto sme sa tento rok vybrali na Island a mne sa tak splnil celoživotný sen. Čakala som od toho veľa, ale na skutočnosť to bolo stále málo. Island je nádherný, čarovný a hlavne neopísateľný. 

Zobraziť celý článok

Mery ma ako modelka sprevádzala ešte mojimi dávnymi fotografickými začiatkami. Občas sme čo to pofotili, občas nie a potom sa na pár rokov odsťahovala mimo Slovenska a tak sme mali takú malú fotografickú pauzu. A teraz sa objavila opäť na Slovensku, aj so šatami, ktoré ona sama šila. Dali sme rýchle, ale intenzívne fotenie, kedy nám vietor robil spoločnosť.

Zobraziť celý článok

Monika s Radkom si svoje prvé áno povedali v súkromí a teplúčku, ďaleko od tunajšieho chladného počasia. Neskôr si dali repete aj na Slovensku a ja som veľmi rada, že som bola súčasťou tejto milej malej svadby.

Zobraziť celý článok