Moja historicky prvá svadba za hranicami Západného Slovenska bola krásna a čarovná. Celú výzdobu mali svadobčania vo svojich rukách a musím povedať, že som z nej bola unesená. Andrejka s Maťkom boli tiež prvý pár, ktorý bol ochotný ísť sa fotiť aj mimo svadobného dňa. Vďaka tomu sme prešli zaujímavé miesta v okolí Bratislavy, zobrali aj psíkov a chytili lúče zapadajúceho slnka. 

1
Zobraziť celý článok

Druhá časť našej cesty sa presunula do menej obývaných oblastí Islandu, čo sa nám pozdávalo ešte viac. Sopky sa striedali so zelenými horami, cestu čím ďalej tým viac okupovali ovce s malými jahniatkami.

_MG_6128w
Zobraziť celý článok

Sny sa majú plniť. Preto sme sa tento rok vybrali na Island a mne sa tak splnil celoživotný sen. Čakala som od toho veľa, ale na skutočnosť to bolo stále málo. Island je nádherný, čarovný a hlavne neopísateľný. 

_MG_5730
Zobraziť celý článok

Mery ma ako modelka sprevádzala ešte mojimi dávnymi fotografickými začiatkami. Občas sme čo to pofotili, občas nie a potom sa na pár rokov odsťahovala mimo Slovenska a tak sme mali takú malú fotografickú pauzu. A teraz sa objavila opäť na Slovensku, aj so šatami, ktoré ona sama šila. Dali sme rýchle, ale intenzívne fotenie, kedy nám vietor robil spoločnosť.

IMG_7513
Zobraziť celý článok

Monika s Radkom si svoje prvé áno povedali v súkromí a teplúčku, ďaleko od tunajšieho chladného počasia. Neskôr si dali repete aj na Slovensku a ja som veľmi rada, že som bola súčasťou tejto milej malej svadby.

1
Zobraziť celý článok

Dlho som premýšľala, akým blogom začať. Tiež stále premýšľam, či sa v tejto sekcii zdržať slovíčok a len dávať viac fotiek, alebo byť otvorenejšia a tie fotky pridávať aj s nejakým popisom. Stále som sa síce nerozhodla ako písať, no aspoň viem o čom bude prvý príspevok – o ceste do Paríža.

img_0955
Zobraziť celý článok